HAKKIMIZDA

Aykaya Plastik

2005 yılında MTK Sitesi’nde Ayfer Karakoyunlu adıyla şahıs firması olarak tekstilde kullanılan ambalajların faaliyetlerine başlayan firmamız yıllar içerisinde sağlık, sanayi ve gıda sektörlerinde de varlığını göstermiş ve de kanıtlamıştır.

Kalite ve güven odaklı insan ilişkileri kurmayı birincil hedef olarak gören firmamız 2019 yılında AYKAYA Plastik adı altında yeni bir oluşuma gitme kararı almıştır. Doğa ve çevre bilinciyle hareket etmeyi görev edinen Aykaya Plastik, yılların verdiği bilgi ve birikimi ambalaj sektöründe kullanmayı hedefleyerek yola çıkmış, ülkemizde ve dünyada ambalaj sektöründeki yenilikleri yakından takip ederek dinamik ve yenilikçi bir firma olma yolunda ilerlemektedir.

2005 yılından bu yana birçok sektörde başarılarını ve varlığını kanıtlayan firmamız, Aykaya Plastik olarak ambalaj sektörüne yeni bir soluk getirme amacıyla kurulmuştur. Uzun yıllardır edinilen bilgi ve birikimleri, müşteri ve çözüm odaklı bakış açısını ambalaj sektörüne taşımayı hedefleyen firmamız çalışmalarına devam etmektedir.

Misyon

Yeni nesillere temiz bir dünya bırakmak ve iklim değişikliğinin önüne geçebilmek amacıyla çevre dostu ürünlerin pazarda yer almasını sağlamak.

Vizyon

Kalite ve güven adında saklı ilkesiyle 2005 yılında çıktığımız bu yolculuk sonucunda kalite ve güven odaklı ilişkiler kurduk. 2019 yılında Aykaya Plastik olarak aynı ilkeyi benimsiyoruz. Gelecek nesillere temiz bir dünya bırakmanın görev bilinciyle hareket ediyor ve sizlere çevre dostu ürünler sunuyoruz. Çevre bilinci, dinamizm ve yenilikçi bakış açımızla birlikte en yeni teknolojiyi kullanarak, yerel ve global anlamdaki yenilikleri yakından takip ediyoruz.

Hedef

2005 yılından bu yana kurduğumuz müşteri ilişkileri ve güven odaklı yaklaşımımızdan kopmayarak, Aykaya Plastik adı altında yeni oluşumlara imza atmak ve çevreci bir yaklaşımla dünya pazarında da adımızı duyurmak öncelikli hedefimizdir.

Haberlerimiz

Dijital konferans sponsorluğunu yaptığımız 13. Moda konferans oturumları birbirinden başarılı konuşmacılar ve ilgi çekici konularla 8 Ekimde bloomberght.com’da canlı yayında..

Haberlerimiz

MTK Dergimizde yayınlanan haberimiz;

 

Aykaya Plastik’ten “Gübreye Dönüşen Poşet”…

2019 yılında Ege Deniz TEX sürdürülebilir seminerinde compostable ve recycled ürünlerimiz sergilendi.

2019 Yılında İzmir’de Katıldığımız Fuarlar

BURSA TEXTILE SHOW

FASHION PRIME İZMİR

Open chat